Mimo popularności kolorowych cieni do powiek czy ołówków, kobiety nadal stawiają na najbardziej swobodny zestaw brązowo-beżowych palet. Zobaczmy, jaki makijaż zainspiruje dziewczyny w nadchodzącym sezonie.

Przede wszystkim należy pamiętać, że makijaż pięknie nakłada się na zadbaną, świeżą skórę. Używaj kosmetyków znanych marek, aby osiągnąć pożądany efekt. Wskazana jest zmiana kremu do skóry co cztery miesiące, aby się do niej nie przyzwyczaiła, a ten czy inny produkt kosmetyczny przyniesie efekt.

Jeśli mówimy o makijażu wieczorowym, to zawsze odpowiednie są intensywne kolory szminki, ciemne cienie, czarne ołówki i kredki do oczu. Jednak kobiety nadal wybierają na co dzień beżowo-brązowe cienie do powiek. Na przykład brąz może pięknie podkreślać oczy i skupiać się na kolorze tęczówki. Ale może też sprawić, że będziesz wyglądać na zmęczonego.

Jeśli wolisz używać ciemnych, matowo brązowych odcieni cienia na całej powiece, intensywniej zaakcentuj dolną powiekę. Efekt będzie naprawdę promienny.

Użyj brązowego cienia co najmniej w dwóch odcieniach: jasnobeżowego w wewnętrznym kąciku oka i ciemnego na zewnątrz. Możesz także użyć jaśniejszych odcieni. Powieka wygląda pięknie, podkreślona miedzianymi odcieniami. Brzoskwiniowy kolor cienia działa odmładzająco, szczególnie w połączeniu z różem o tej samej konsystencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image