Duży nos to kompleks wielu kobiet. Ale w tym przypadku nie ma potrzeby od razu iść na kosztowną i bolesną operację. Każdego dnia możesz ukryć duży nos makijażem.

Makijaż to sprzymierzeniec każdej kobiety. Z jego pomocą możesz łatwo ukryć wiele wad swojego wyglądu. Należą do nich na przykład duży nos.

Prosta zasada dotycząca tego makijażu polega na tym, że ciemne obszary na twarzy są mniej widoczne. Dlatego kobiety używają różu do podkreślenia kości policzkowych i wyszczuplenia twarzy.

To samo dotyczy nosa. Jeśli jest za duży, wystarczy przyciemnić nozdrza i boki bronzerem.

Możesz użyć bronzera z miękką szczoteczką. To prawda, wymaga to praktyki i doświadczenia, więc na początku rób to bardzo ostrożnie! Rzecz w tym, że ludzie wokół ciebie nie będą w stanie dostrzec błędów.

Most natomiast warto podkreślić, nakładając na niego lekki podkład lub korektor. Spróbuj pozbyć się tłuszczu z twarzy, ponieważ świecące plamy sprawiają, że nos wygląda co najmniej dziwnie.

Często nowy kształt warg wizualnie zmienia kształt nosa. Nie ma potrzeby zapisywania się do kliniki chirurgii plastycznej. Wystarczy poszukać powiększenia ust kwasem hialuronowym lub zastosować intensywną pomadkę. Jeśli korzystasz z samoopalacza, bardzo ważny jest dobór odpowiedniego koloru. Powinien wyglądać jak opalona skóra po plaży, ale bez pomarańczowych tonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image