Makijaż oczu wykonany cieniami może być naprawdę spektakularny.

Współczesny przemysł kosmetyczny pozwala zmienić każdy wygląd. Różne techniki makijażu, manicure szelakowy, stylizacja i farbowanie włosów, masaże skóry, zabiegi kosmetyczne to sposoby, w jakie kobiety prezentują światu swój indywidualny styl. Porozmawiajmy o makijażu oczu, w szczególności o cieniach.

Jeśli nigdy nie używałeś cieni do powiek, rozpocznij eksperymenty od zakupu kilku opcji dla neutralnych tonów. Idealnie, na przykład, mogą być palety czteroczęściowe, od beżu do brązu.

Cienie do powiek można nakładać na kilka sposobów.

Gąbka jest dobra, gdy jest praktyka i doświadczenie. Dla początkujących to nie jest dobry pomysł. Są za małe i przede wszystkim trudne do utrzymania w czystości. A pranie prowadzi do ich szybkiego zużycia. Ale profesjonalny makijaż z ich pomocą jest wysoce zalecany.

Pędzle to idealne narzędzie do nakładania makijażu. Nie musisz od razu kupować całej kolekcji, zacznij od kilku sztuk. Dla początkujących idealne są płaskie pędzle do cieni.

Okrągły pędzelek do blindowania cieni jest również bardzo poręczny, ponieważ jest bardzo ważny w makijażu.

Jeśli chcesz użyć eyelinera, warto kupić mały pędzelek do tego celu. Może być bardzo cienki lub ukośny. Ukośne pociągnięcia są znacznie łatwiejsze, jeśli jesteś początkującym.

Warto też zainwestować w róż lub samoopalający pędzelek i brwi, ale niekoniecznie od razu. Cień do powiek można również nakładać palcami. Jest to szczególnie przydatne, gdy cienie do powiek są na bazie kremu i olejku. W ten sposób możesz nałożyć cienie w dwóch, a nawet trzech kolorach. Ale palce nie są tak precyzyjne jak dłonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image